Ošetřovatelka skotu

Kontakty
zaměstnavatel: AGROŽIV Sdružení zemědělců, s.r.o.
pracoviště: 35, Horšovský Týn, 345 25
kontakt: Josef Koreček, agroziv.vidice@tiscali.cz, +420 379 496 202
Parametry volného místa
směnovost: Dvousměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 25. 09. 2018
mzda: od 14000 do 22000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Požadavky: vyučení v oboru, nahrazuje praxe
Poskytované výhody: doplatek stravování
Pracovní poměr lze po době určité prodloužit.
Volné místo ošetřovatelka skotu pro lokalitu Horšovský Týn.

Volná místa v okolí Horšovský Týn

kuchař/ka

Telefonický kontakt 9,00 - 17,00 hod. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Horšovský Týn.
Horšovský Týn

pomocná síla v kuchyni

Telefonický kontakt 9,00 - 17,00 hod. Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Horšovský Týn.

zámečník

Nutný e-mailový kontakt. Volné místo zámečník pro lokalitu Horšovský Týn.

Montážní dělník/dělnice

Agenturní zprostředkování - Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o. Náplň práce: ruční montáž a ...

řidič nákladního automobilu

Práce s novým autem. Víkendy volné. V rodinném týmu. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C, E, ...

Doplňovači zboží

Plynulá vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti), dále požadujeme fyzickou zdatnost, ...

volná místa Horšovský Týn