Referent/ka státní správy a samosprávy -pedagogický specialista

Kontakty
zaměstnavatel: Institut pro místní správu Praha
pracoviště: Baarova 1026, 14000
mzda: od 25280 do 37170
Popis pozice
KONTAKT : Kateřina Ullmannová, e-mail: k.ull@institutpraha.cz

Administrativní příprava vzdělávacích kurzů.
Příprava vzdělávacích kurzů k akreditačnímu řízení.
Zajištění zkoušek odborné způsobilosti úředníků, spolupráce s ústředními správními úřady.
Organizační zajištění prezenční a distanční výuky.
Práce s e-Learningovým systémem na úrovni manažera kurzu.

ZAM. VÝHODY :
200 hodin dovolené v roce, stravenky, příspěvek FKSP.

Volná místa v okolí Praha 4

Hospodyně v domácnostech

Kratochvílová Jana, tel.: 775 897 847

Servisní technici

Havel Milan, tel.: +420731854221, e-mail: volnemisto@marine.cz Popis práce: - servisní práce - ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Hudák Vladimír, e-mail: hudakvladimir@seznam.cz

Operátor(ka) prodejních automatů (nápojové, svačinové)

Nováková,721618369 e-mail: Jirina.novakova@mixa.cz Požadavky: ŘP "B" s praxí, uživatelská znalost ...

Asistenti - fakturanti

Kontakt: e-mail: hladka@novumglobal.eu , 721410055 v prac. dny od 8 do 17 hod. základní ...

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Kontakt: Linping Xu, e-mail: xu1112319@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

volná místa Praha 4