Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakty
zaměstnavatel: OKSIKOLL s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 19700
Popis pozice
Nejdříve telefonický kontakt: VIZIČKANYČOVÁ OKSANA, tel.: 608 810 369, poté úřední den - pátek 13-15 h, kancelář Lukavecká 1732, P9 Horní Počernice

Dobrý zdravotní stav, úklidy před kolaudací, práce ve výškách, úklidy na směny, výlohy v metru

Volná místa v okolí Praha

Trade Marketing Specialist MIXA

Nováková,721618369 e-mail: Jirina.novakova@mixa.cz Požadavky: zkušenosti v oblasti TRADE ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Maksymyshyn Vasyl, osobně Křižíkova 344/6, 186 00 Praha 8 - Karlín
Praha

Montážní dělníci ostatních výrobků

Praha

Pomocní pracovníci v obchodě

1. kontakt e-mailem: Azizullah Malik, e-mail: office@aliza.cz Výhoda znalosti Angličtiny a Urdu.
Praha

Kuchaři/kuchařky

Kontakt: Vačur Pavel, tel.: 724 120 500 (Pondělí až pátek 10-12 hodin), e-mail: ...
Praha

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb

KONTATK PRVOTNĚ E-MAILEM : Iva Olšová, e-mail: iva.olsova@ibs-sro.com Využití sítě GEP odborníků ...
Praha

volná místa Praha