Traktorista, pracovník v zemědělství

Kontakty
zaměstnavatel: Lučina-Studánka spol. s r. o.
pracoviště: Studánka 166, 34701
mzda: od 165
Popis pozice
Vítáno vzdělání v zemědělském oboru nebo v oboru mechanik
Požadujeme:
- ochotu pracovat v sezónním období přesčas
Náplň práce:
- práce s traktorem a zemědělskými stroji, BobCatem, teleskopickým nadkladačem
- provádění polních prací
- práce ve stájích a u zvířat (masný skot)

Volná místa v okolí Tachov

Nástrojař senior M/Ž

Hlavní náplň Dokončování a sestavování nových forem s vysokými nároky na přesnost. Dohotovení ...

Nástrojař junior M/Ž

Hlavní náplň Dohotovení funkčního tvaru forem a vyleštění do zrcadlového lesku před i po tepelném ...

Montážní dělníci

směnnost:1 směna,2 směny,3 směny Montážní a dělnické práce Samostatnost Chuť učit se novým ...

Seřizovač

Operátor skladu

manuální zručnost,pečlivost

Učitel(ka) odborného výcviku - obor 26-52-H/01 Elektromechanik pro zařízení a př

volná místa Tachov