Řidiči zdravotnické dopravní služby

Kontakty
zaměstnavatel: Falck Emergency a.s.
pracoviště: Máchova 400, 25601
mzda: od 28000 do 45000
Popis pozice
Náplň práce:
Převoz a manipulace pacientů sanitním vozem, manipulace s transportní technikou.
Požadavky:
Podmínkou řidiče ZDS je věk 21 let. Osvědčení o absolvování kurzu Řidič zdravotnické dopravní služby, čistý výpis z karty řidiče, fyzická zdatnost, kontakt s nemocnými lidmi, spolehlivost, ochotu, příjemné vystupování, chuť učit se nové věci.
Zaměstnanecké výhody:
Telefon, parkování sanitního vozu v místě bydliště do 35 km od Benešova, odměny, příplatky, stravenkový paušál.
Nástup: dohodou
První kontakt: telefonicky (7:00 - 14:00), e-mailem

Volná místa v okolí Benešov

Pomocní kuchaři

Mistr hlavní stavební výroby

Pracoviště: Benešov ŘP sk. B výhodou

Kuchař/ka

Požadujeme: znalost indické kuchyně První kontakt: telefonicky

Manikéři, pedikéři

Číšníci, servírky

Požadujeme: znalost indických jídel První kontakt: telefonicky

Specialista logistiky - zákaznické služby

volná místa Benešov