Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: KOBE RESTAURANTS s.r.o.
pracoviště: Václavské náměstí 837, 11000
mzda: od 21300 do 25000
Popis pozice
L. ŠTUMPEROVÁ, e-mail: office@koberestaurants.cz
parxe min. 2 roky, znalost programu septim

Volná místa v okolí Praha 1

Prodavači smíšeného zboží

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : TVAN PHAM NGOC, e-mail: fivuza@seznam.cz DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ, PÉČE O ...

Bezpečnostní pracovníci - operátoři kamerového systému

Justová Johana, e-mail: info@dragones.cz Požadovaná kvalifikace: Osvědčení profesní kvalifikace ...

Číšníci a servírky

Jingde Chen, e-mail: 723940185@qq.com Výhodou znalost čínského jazyka.

KUCHAŘ / KUCHAŘKA

KONTAKT : Kubná Pavla, e-mail: pavlakubna@yahoo.com PRAXE MIN. 3 ROKY NA OBDOBNÉ POZICI, ČJ, AJ.

Kuchaři

Jan Šedina, e-mail: jan.sedina@foodcode.cz

Kranjčević Zorica, e-mail: office@foodcode.cz zkušenosti z práce v restauraci, znalo srbštiny, ...

volná místa Praha 1