Pracovník zákaznického servisu

Kontakty
zaměstnavatel: HOYA Lens CZ a.s.
pracoviště: Ohrazenice 252, 51101
mzda: od 21000
Popis pozice
Náplň:
-Telefonická komunikace se zákazníky - očními optiky
- Přijímání objednávek, konzultace a specifikace požadovaného zboží
- Zadávání objednávek do interního objednávkového systému
- Podpora zákazníků informacemi o produktech a jejich nejvhodnějším použití
- Řešení námitek, potřeb požadavků a potíží zákazníků
-Příprava zakázek k dalšímu zpracování v jiných odděleních

Požadavky:

AJ výhodou
Uživatelská znalost MS Office

Praxe v chodu zákaznického servisu nebo centra
Komunikativnost, schopnost navazování kontaktů
Spolehlivost, solidní vystupování, schopnost samostatné i týmové práce
Provozní doba infolinky 8-18 hod - střídavá pracovní doba
Odolnost vůči stresu

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

kontakt: e-mailem, telefonicky

Volná místa v okolí Bělá

ŘIDIČ SKUPINY C + E

Mezinárodní Kamionová doprava (s praxí) Čistá mzda (45 000 - 50 000) kontakt: osobně, telefonicky ...

MONTÁŽNÍ TECHNIK, INSTALATÉR, SVÁŘEČ BAZÉNŮ

Nabízíme pracovní místo pro montážního technika - instalatéra, jehož hlavní pracovní náplní bude ...

Skladník + řidič

ŘP sk.B, řidič. oprávnění VZV kontakt: e-mailem

Obchodní zástupce

ŘP sk.B, práce na PC místo výkonu práce v okrese Plzeň - jih, Rokycany kontakt: e-mailem

Terénní pracovník v sociálních službách

Hledáme nové kolegy či kolegyně pro posílení týmu terénních pečovatelek - pečovatelů pro regiony ...

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

Řidičský průkaz T + B

volná místa Bělá