Číšníci a servírky

Kontakty
zaměstnavatel: d-creators, s.r.o.
pracoviště: Křenova 438, 16200
mzda: od 21300
Popis pozice
Kanawati, e-mail: sara@czechrelocate.cz

Volná místa v okolí Praha 6

Zástupci manažera hotelu

Sunnat Khmara, e-mail: sunnat@carlhotel.cz Zajištění chodu recepce (check in, check out), ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

kontakt osobně Bělohorská 245/71, 169 00, Praha 6 - Břevnov Požadavky: pečlivost, zodpovědnost, ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

OKSANA MATIKO, tel.: 777 948 350 e-mail: anton.teri.personalwork@gmail.com

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: Vyšínová Kamila, e-mail: a1komplet@gmail.com Manuální zručnost, flexibilita, spolehlivost

Pomocní skladníci

Vasyl Tanchynets, tel.: 777674815, e-mail: ccool.news@email.cz
Praha

Disponenti kamionové přepravy

kristyna@immigreat.cz, 773 588 922 Anglický jazyk – na úrovni rodilého mluvčího. Znalost práve na ...

volná místa Praha 6