Asistent/ka kooperačních výrob

Kontakty
zaměstnavatel: ACE Trade spol. s r.o.
pracoviště: Hnátnice 332, 56101
mzda: od 28000 do 30000
Popis pozice
Nástup možný ihned
Pracovní náplň: příprava a zpracování výrobních dokumentů; dohlížení na průběh zakázek; naskladňování a evidence obalového materiálu; spolupráce při vytváření plánu výroby; příprava a zpracování kooperačních zakázek.

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání; komunikativní vystupování; aktivní znalost AJ slovem i písmem; znalost práce na PC; časovou flexibilitu a pozitivní přístup k týmové práci; řidičský průkaz skupiny B, pozice je vhodná i pro absolventa.

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, podnikové stravování, příjemné pracovní prostředí.

Kontakt: telefonicky po - pá, 7.30 - 15 hodin nebo e-mailem

Volná místa v okolí Hnátnice

Svářeči

Zámečník, přípravář

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE VÝROBKŮ Z KOMBINOVANÝCH MATERIÁLŮ

KONTAKT: telefonicky nebo email

Frézař/ka kovů CNC

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: email : marketa.pirklova@autoneum.cz

Stavbyvedoucí

POŽADUJEME: - SŠ vzdělání stavebního směru - řidičský průkaz sk. B - praxe na obdobné pozici ...

Pracovník v expedici

Náplň práce: - Příjem zboží, skladování, příprava a výdej ze skladu - Manipulace se zbožím do/z ...

volná místa Hnátnice