Business Developer

zaměstnavatel: IKEA Purchasing Services (Czech Republic) spol. s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 70000
Popis pozice
Wurmová Petra, tel.: 777 301 474, e-mail: VM@relo4u.cz

Požadavky:
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- odolnost vůči stresu
- vysoké pracovní nasazení
Znalost anglického jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní a životní pojištění, cafeterie

Volná místa v okolí Praha

Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů

PP NA 90 DNÍ KONTAKT OSOBNĚ : YULIA POLIZHAK - Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1
Praha

Vedoucí v oblasti administrativních agend

Koukal Martin, e-mail: stavinvestglobal@email.cz zastupování společnosti na východním, trhu , ...
Praha

Číšníci a servírky

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : J. PROŠEK, OSLZLÝ, tel.: 777 412 204, e-mail: jakkoh@seznam.cz
Praha

Pomocní skladníci

VOLODYMYR HAPANCHUK, e-mail: allsource@centrum.cz, osobně na adrese Vodičkova 41, Praha 1 Lingna ...
Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

KONTAKT : SVIATLANA KARNEYAVETS, tel.: 774 458 884, e-mail: info@aspesy.cz VOLAT 9-16h
Praha

Software Engineer

Doubravská Anna, e-mail: anna.doubravska@deutsche-boerse.com Vaše povinnosti: o Navrhování a vývoj ...
Praha

volná místa Praha