projektový manažer/ka do architektonického ateliéru

Kontakty
zaměstnavatel: INTERALL CZ s.r.o.
pracoviště: Nerudova 984, 36017
mzda: od 40000
Popis pozice
Kontakt: Čapek Martin, tel.: 731 210 255, e-mail: capek@interall.cz
podmínky: SŠ nebo VŠ technického směru, ideálně VŠ stavební, nejméně 5 let praxe v oboru, pokročilá znalost práce na
PC (MS Office, CAD, zkušenost s vizualizačními programy výhodou), příjemné vystupování, organizační schopnosti,
smysl pro řád, pečlivost, důslednost a zodpovědnost, logické uvažování, samostatnost a zároveň smysl pro týmovou práci
nabízíme: zajímavou práci v příjemném a moderním prostředí v mladém kolektivu, hrubá mzda 40-80tis. (horní hranice
je neomezená - podle pracovních výsledků), volnou pracovní dobu (dovolenou dle potřeby)

Volná místa v okolí Karlovy Vary

Pomocný pracovník v lesnictví

Kontakt: Beneš Václav, e-mail: hbles@email.cz Jedná se o pěstební činnost v lese.
Karlovy Vary

Pracovník průběžné údržby vozidel

Zástupce vedoucího prodejny

Kontakt: Hančak Andrea, tel.: 608 745 528, e-mail: Kadrycz7@baumax.cz Náplň práce: Zodpovědnost za ...

Administrativní pracovník/ce

Kontakt: Oertl David, tel.: 778 735 478, e-mail: oertl@ccinternet.cz Prac,doba: 8:00 - 15:00 ...

Přijímací technik/automechanik

Kontakt: Joudalová Diana Ing., tel.: 731 683 947, e-mail: ...

dělník/ce do pekárny

Kontakt: Jílková Barbora, tel.: 731 484 978, e-mail: jilkova@kvoplatky.cz Zvláštní prémie

volná místa Karlovy Vary