Technici kompletace a montáže

Kontakty
zaměstnavatel: NETTO Electronics s.r.o.
pracoviště: Malešická 2777, 13000
mzda: od 30000
Popis pozice
Palová Veronika, tel.: 271001850, e-mail: info@vahynetto.cz
Co budete dělat?
- Kompletovat váhy a vážicí systémy
- Vyskladňovat a připravovat zboží k expedici
- Pracovat se špičkovou technologií

Co nabízíme:
- Stabilní čistou a různorodou práci samostatně i v týmu
- Platové ohodnocení odpovídající kvalitě a výkonu
- Možnost odborného růstu
- Odpovídající platové hodnocení (HPP; fixní plat; bonusy)

Co očekáváme?
- Střední odborné vzdělání, nejlépe elektro s maturitou
- Vyhláška 50 výhodou
- Spolehlivost a schopnost dotáhnout věci do konce
- Ochotu učit se nové věci
- Řidičský průkaz výhodou

Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, možnost vlastní organizace práce, fixní plat, bonusy, flexibilní pracovní doba

Volná místa v okolí Praha 3

Učitel/ka MŠ

Odlová Magdalena Bc., tel.: 777366490, e-mail: reditelka@msuveverek.cz Hledáme kvalifikovaného ...

Pomocníci v kuchyni

Odlová Magdalena Bc., tel.: 777366490, e-mail: reditelka@msuveverek.cz Náplní práce je zajištění ...

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Florista/ka

office@kroma.cz

Kadeřníci

Sadovskaia Svetlana, tel.: 733380809, e-mail: svetlanasalon@gmail.com

Kadeřníci

volná místa Praha 3