Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: Družstvo Komal, družstvo
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19600
Popis pozice
Kontakt: , tel.: 776 759 969 Po a čt 10-12:00 hod.

Volná místa v okolí Praha

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

e-mail: glendasanjuan18@gmail.com požadujeme vstřícnost a komunikativnost, příjemné vystupování, ...
Praha

Pomocní kuchaři

minimální znalost indické kuchyně a aktivní znalost Hindštiny výhodou
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakt: Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 po, čt 10 - 12.00 osobně: 5. května 1142, Praha 4 ...
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Liashenko Oleksii, tel.: 774 565 412 (Po-Pá 12:00-15:00)
Praha

Kameramani

Kontakt: Smolin Kirill, e-mail: smolin2001@gmail.com
Praha

Systémoví analytici

Záviská Kateřina, e-mail: katerina.zaviska@ibs-sro.com Pozice Data engineer_systémový analytik
Praha

volná místa Praha