Pomocný kuchař - pomocná kuchařka

Kontakty
zaměstnavatel: Domov důchodců Lampertice
pracoviště: Ml. horníků 136, 54201
mzda: od 20230
Popis pozice
Požadujeme:
- schopnost týmové práce a spolupráce
- samostatnost
- svědomitost a zodpovědnost
- smysl pro pořádek a čistotu
- aktivní přístup

Náplň práce:
- mytí nádobí
- úklid prostor kuchyně
- veškeré pomocné práce v kuchyni
- spolupráce s kolegy

Místo výkonu práce: Žacléř.

Pracovní doba: dvanáct hodin - dlouhý a krátký týden.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: trestní bezúhonnost.

Nástup: dle dohody.

Volná místa v okolí Žacléř

Uklízeč - uklízečka

UKLÍZEČ - UKLÍZEČKA Jedná se o pravidelný úklid kancelářských a výrobních prostorů. Práce je ...

Číšník - servírka

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA Požadujeme: - příjemné vystupování, komunikativnost, bezúhonnost

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - spolehlivost, pracovitost, komunikativnost

Mistr / mistrová - vodovody a kanalizace

Mistr / mistrová - vodovody a kanalizace vedení havarijní služby (pohotovost mimo pracovní ...

Pomocné stavební práce

POMOCNÉ STAVEBNÍ PRÁCE- pomocné přípravné, tesařské, stavební, betonářské práce, spolehlivost, ...

Tesař

TESAŘ

volná místa Žacléř