KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Kontakty
zaměstnavatel: Stanislav Paško
pracoviště: Baška 249, 73901
mzda: od 37000 do 47000
Popis pozice
z:19/4/2024
Požadujeme:
- spolehlivost a praxi v oboru
- směnnost krátký/dlouhý týden
- pracovní doba 9:00-20:00 hod.
Nabízíme:
- práci ve firmě s 30 letou historií, stabilitu, platový růst a v případě dobrých pracovních výsledků osobní ohodnocení formou prémií
- stravu a kávu zdarma, bonus 5 nocí ubytování zdarma v našich apartmánech v Chorvatsku.
Kontakt telefonicky, emailem.

Volná místa v okolí Baška

PRODAVAČ / PRODAVAČKA

z:8/4/2024 Požadujeme: - vyučení v oboru nebo praxi v prodeji potravin. Nabízíme: - roční odměny - ...

PŘIJÍMACÍ TECHNICI

z:21/2/2024 Požadujeme: - ŘP sk. B Pracovní doba: - 7:00-15:30 hod. Kontakt emailem.

SKLADNÍCI - PRODEJCI NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PŘÍPRAVÁŘI VOZIDEL - JUNIOŘI

z:13/9/2023 a:21/2/2024 Požadujeme: - ŘP sk. B. Pracovní doba: - 7:00-15:30 hod. Kontakt emailem.

AUTOTRONICI - JUNIOŘI

MECHANICI - JUNIOŘI

volná místa Baška