Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

Kontakty
zaměstnavatel: MSD Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 130000
Popis pozice
Miech Radim, e-mail: Radim.Miech@ibs-sro.com

Jako součást týmu komplexních služeb IT budete podporovat zavádění strukturovaného a strategicky sladěného procesu řízení poptávky. V této roli budete spolupracovat s obchodními zainteresovanými stranami, hodnotovými týmy, regionálními a tržními vedoucími pracovníky s cílem porozumět a řídit požadavky na IT produkty a služby v rámci globálního IT, a to s podporou vedoucích pracovníků portfolia, dalších regionálních organizátorů poptávky a produktových a dodavatelských týmů hodnotových týmů. Budete podporovat vedoucího oddělení řízení poptávky pro zefektivnění sběru a analýzy poptávek prostřednictvím centrálního seznamu nevyřízených poptávek, který týmům poskytne lepší přehled o stavu poptávek a zkrátí celkovou dobu do rozhodnutí o předložené poptávce.

Předchozí zkušenost na podobné pozici a znalost více světových jazyků je nutná.

Volná místa v okolí Praha

Specialisté v oblasti personálního řízení

Sýkorová Darja, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oblasti ...
Praha

Vývojáři softwaru

Kontakt: Tereza Vodehnalová, e-mail: tereza.vodehnalova@ibs-sro.com Analýza technologií ...
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

KONTAKT : Dariya Rymar, e-mail: Office.ak.sedivy@email.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Disponent dopravy, administrativní pracovník

Praha

Praha

volná místa Praha