Nákupčí/logista oddělení zelené zahrady pro SK trh - Praha (ž/m)

Kontakty
zaměstnavatel: BM Česko s.r.o.
pracoviště: Türkova 1272, 14900
mzda: od 35000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Hančak Andrea, tel.: 608745528, 267289176, e-mail: kadrycz7@baumax.cz
Pokud Vás Vaše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na email: kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí/logista

Pracovní doba: 8:00-16:30 po-pá (možnost pružnosti)

Náplň práce:

jednání s dodavateli
zajišťování cenové výhodnosti
plánování měsíčních letáků
výběr sortimentu
komunikace s prodejnami a zákazníky
Odpovědnost za prodejny na Slovensku

Požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání (zahradnického zaměření)
praxe na pozici nákupčí/ logista, znalost zelené zahrady
schopnost dorozumět se anglicky/německy
samostatnost, spolehlivost
řidičský průkaz - pracovní cesty cca 1x měsíčně na Slovensko
znalost práce na PC (Word, Excel)
organizační schopnosti

Nabízíme:

HPP
nadstandardní mzdu
místo výkonu práce na Praze 4
dobrý pracovní kolektiv
benefity, stravenkový paušál
zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Zaměstnanecké výhody : Prémie, stravenkový paušál.

Volná místa v okolí Praha 4

Nákupčí/logista oddělení nářadí - Praha (ž/m)

KONTATK PRVOTNĚ E-MAILEM : Andrea Hančak, tel.: 267 289 176, 608 745 528, e-mail: ...

Pomocníci v kuchyni

1. kontakt e-mailem: Indelicious Indian Street food bistro, e-mail: indeliciousbistro@gmail.com

People & Culture Director

Kontakt: e-mail: anastassiya.d@czechrelocate.cz ukončené BC. vzdělání

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Kontakt: tel.: 776883664 Každý pátek od 15h – 16h Znalost vietnamského jazyka ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nguyenová Eva, e-mail: evanguyenova97@gmail.com

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

kontakt: e-mail: melnykstav@seznam.cz

volná místa Praha 4