Manažer/ka

Kontakty
zaměstnavatel: 7 Stars Investments s.r.o.
pracoviště: Revoluční 1082, 11000
mzda: od 25000
Popis pozice
Kontakt: Altmann Julia, e-mail: info@7starsinvest.com

Požadujeme zkušenosti s provozem společnosti - dřívější zkušenost na stejné pozici, znalosti a zkušenosti v účetnictví, znalost práce na PC, znalost jazyků (ruština/ukrajinština, angličtina).

Volná místa v okolí Praha 1

Číšníci a servírky

Nagla Al Samsamová, e-mail: nagla@manete.cz Číšník/ servírka v restauraci. Náplní práce je ...

Kuchaři - pizzaři

Info@1economy.cz

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

1. kontakt e-mailem: Veselý Václav, e-mail: tomves@volny.cz Anglický jazyk – středně pokročilý

Specialisté v oblasti tradiční a alternativní medicíny

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

KONTAKT - Cetinkaya Mustafa, tel.: +420 773 618 555 POHOVOR - Vojtěšská č.p. 211/6, Nové Město, 110 ...

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Hovorková Michaela, tel.: 605411074, e-mail: michaela.hovorkova@endala.cz pracovní pozice na ...

volná místa Praha 1