Specialisté podpory podnikán

Kontakty
zaměstnavatel: FORTUNA GAME a.s.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 65000
Popis pozice
Formanová Dominika, e-mail: formanova.dominika@feg.eu

Pozice: Product Owner
Požadavky:to drive ROI and Customer satisfaction of entrusted product. Product owner should be representing what and why should be done with product.
Product owner is also responsible for vision of entrusted product, public representation/managing stakeholders and should serve as main contact for business and growth of product. All those items must be in alignment with ART and Company vision and strategy. Product owner should live in the field, working with customer feedback and data insights.

Volná místa v okolí Praha

SAP konzultant s angličtinou

Greif Peter, tel.: +420 777 477 961, e-mail: peter.greif@adp.com plynulá znalost angličtiny, ...
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakt: vacur@seznam.cz Znalost přípravy asijské kuchyně, základní znalost čínského jazyka vítán.
Praha

Pomocní kuchaři

KONTAKT - Jain Lovy, e-mail: Mindzone24@gmail.com Pro naši společnost hledáme pomocného kuchaře ...
Praha

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Vladyka Taras, tel.: 736287345
Praha

Pomocní pracovníci v pekařství - Výroba a provoz

Vlastenka Dipl. ecc, e-mail: burekpitecz@gmail.com Znalost srbského jazyka výhodou
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Kontakt: Polák Jaroslav, e-mail: sitrsrovary@gmail.com
Praha

volná místa Praha