Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: SentinelOne CZ s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 40000
Popis pozice
kontakt: Miroslav Mejtský, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com

Ázerbájdžánština na úrovni rodilý mluvčí výhodou.

Zájemci nechť zašlou svůj životopis společně s motivačním dopisem na e-mail hlasenkavolnehomista@gmail.com.

Volná místa v okolí Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

kontakt: email : Anton.teri.personalwork@gmail.com tel.: 777 948 350 st 8.00 - 16.00
Praha

Finanční analytici

Miech Radim, e-mail: Radim.Miech@ibs-sro.com Požadujeme minimálně 2 roky praxe v oddělení financí ...
Praha

Nejvyšší představitelé středních společností a institucí

KONTAKT - Nikola Marečková, e-mail: nikola.mareckova@ibs-sro.com - Výborná znalost anglického a ...
Praha

ÚKLID

KONTAKT : BOHDAN SHMYNETS, tel.: 725 548 677, e-mail: bshe777@seznam.cz, housingstav@gmail.com
Praha

Pomocní skladníci

Petrenko, tel.: 773569132
Praha

Barmani a příbuzní pracovníci

baderpraha@email.cz
Praha

volná místa Praha