Účetní

Kontakty
zaměstnavatel: RESPO, spol. s r.o.
pracoviště: Nádražní 644, 34802
mzda: od 30000
Popis pozice
požadujeme:
- znalost podvojného účetnictví, (znalost mezinárodního účetnictví IFRS a účetního programu WinFas výhodou), znalost daňových zákonů, práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Náplň práce:
kompletní vedení podvojného účetnictví společnosti (závazky, pohledávky, pokladna, banka, zásoby, majetek,ostatní účetní doklady, zpracování kompletní účetní závěrky včetně daní, příprava podkladů pro audit a spolupráce s auditorem, jednání s úřady, administrativa spojená s účetnictvím
příspěvek na penzijní spoření, stravenky, 25 dní dovolené,
kontakt po tel. domluvě Po - Pá od 08:00 - 14:30 hod.

Volná místa v okolí Stráž

Zástupce vedoucí

znalost práce na PC, flexibilita ,náborový příspěvek, stravné tel. kontakt PO-PÁ 6,00 - 14,30 hod

Silomistr

A co vlastně silomistr dělá? Silomistr řídí a nastavuje linky, kterými se dopravují toky komodit do ...

Skladový operátor

Spolehlivost,manuální zručnost,obsluha PC

Montážní dělníci mechanických zařízení

manuální zručnost

Manipulační dělníci ve výrobě

Požadován velmi dobrý zdravotní stav.jedná se o fyzicky náročnou práci.Zodpovědnost, bezúhonnost ...

Řidič vysokozdvižného vozíku / Forklift Driver

Zkušenost s obsluhou motorových vozíků. Směnný provoz:2 směny,3 směny

volná místa Stráž