administrativní pomoc

Kontakty
zaměstnavatel: TST Servis Universal s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Kontakt: e-mail: tstservisuniversal@gmail.com

Profesionální vystupování, orientace na zákazníka
Schopnost plynulé komunikace v českém, srbském, chorvatském a ruském jazyke
Spolehlivost, pečlivost a samostatnost
Správa sociálních sítí

Volná místa v okolí Praha

Pomocní skladníci

kontakt: tel.: 775 910 385 osobně: Vodičkova 41, Praha 1, Ligna kanc.314 od 12 do 14 hod
Praha

Odborní účetní všeobecní

Kontakt: Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com Požadavky - popis pozice Senior ...
Praha

Vývojáři softwaru

kontakt: Ernst & Young, s.r.o., e-mail: EYhlasenky@cz.ey.com Angličtina na komunikativní úrovni ...
Praha

Montážní dělníci mechanických zařízení

Kontakt: Tatsiana Bantsevich, tel.: 775109722, e-mail: tania_08_90@mail.ru
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Bazarov Oleksandr, tel.: 776 759 969
Praha

Technici technologové v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

david@czechrelocate.cz Ukrajinština na úrovni rodilého mluvčího, magisterské vzdělání v oblasti ...
Praha

volná místa Praha