Vývojáři softwaru (Senior Game Designer)

Kontakty
zaměstnavatel: VECTOR NORTH s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 70000
Popis pozice
Ukončené alespoň vyšší odborné vzdělání, znalost angličtiny na úrovni rodilého mluvčího.
Dubovik Anastassiya, e-mail: anastassiya.d@czechrelocate.cz

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

776 869 539
Praha

pomocní pracovníci instalatérů a elektrikářů

776 869 539
Praha

Asistent/ka prodeje - Pilotshop (letecké příslušenství)

Kontakt: , e-mail: Kariera@ok-aviation.cz Požadavky: " Zájem o letectví " Komunikativnost a ...
Praha

International Sales Expert/Trainer

Stanete se odborníkem na naše portfolio estetických zdravotnických prostředků a předáte své ...
Praha

Kapitán Pilatus PC-12NGX

Kontakt: , e-mail: Kariera@ok-aviation.cz Náplň práce: - provádění komerčních letů v souladu s ...
Praha

Pomocníci v kuchyni

KRAVETS MYKHAILO, tel.: 775777208, e-mail: kravec.michall@seznam.cz
Praha

volná místa Praha