Prodejci nábytku

Kontakty
zaměstnavatel: Interior&Wood s.r.o.
pracoviště: Jankovcova 1037, 17000
mzda: od 30000
Popis pozice
POLIAK VASYL, e-mail: info@interiorwood.cz

Společnost vyrábějící nábytek na míru hledá manažera pro zpracování zakázek.
Co vás čeká:
Zpracování objednávek, každodenní komunikace se zákazníky (práce v segmentu
B2B a B2C (designéři)
Kompetentní poradenství zákazníkům a vedení schůzek
Komunikace s dodavateli a projektovým týmem ve všech fázích výroby;
Zaměření na objektech;
Tvorba návrhů realizací nábytku na míru
Sestavování cenových nabídek a kalkulací
Uzavírání smluv a zpracování podkladů k nim
Zodpovědnost za plnění realizovaných zakázek a prodejních cílů
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
• Praxe v oboru
• Zkušenost se software pro návrhy nábytku (PRO100)
• Samostatnost, spolehlivost
• Orientaci na zákazníka a jeho potřeby
• Znalost českého, ruského a anglického jazyka.

Zaměstnanecké výhody:
• Nové moderní pracovní prostředí s prima kolektivem
• Odpovídající motivační ohodnocení + provize z prodeje
• Mobilní telefon k pracovním i soukromým účelům

Volná místa v okolí Praha 7

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních

KONTAKT : Šťastná Markéta, e-mail: marketa.stastna@almed.cz strpění 97 d,

Pomocníci v kuchyni

Povolení k zaměstnání Vietnamština výhodou

Pomocníci v nehtovém studiu

Kontakt: Le Duc Nhan, e-mail: leducnhan@seznam.cz

Prodavači v prodejnách

Huyen Nguyen Thahn, tel.: 775 556 789, e-mail: t.huyen@1tin.cz

Pomocní kuchaři

2024/145335 §92 Viettax@seznam.cz Mzda byla v HMV uvedena jako měsíční 9 000,-/ v DPČ mají 150/hod.

volná místa Praha 7