SKLADNÍK

Kontakty
zaměstnavatel: OKULA Nýrsko a.s.
pracoviště: Klostermannova 53, 34022
mzda: od 23000
Popis pozice
KONTAKT: nejdříve telefonicky - pracovní dny 9:00 - 14:00 hodin, nebo emailem
PRACOVNÍ NÁPLŇ: manipulace materiálů a hotových výrobků se spalovacím VZV, nakládka výrobků a vykládka materiálů, vystavení dodacího listu v šabloně (excelu) pro zákazníky automotive
NABÍZÍME: Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, dopravné 2,70 Kč/km (max 97,20 Kč/den), dotované stravování, mimořádné odměny, odměny při pracovním a životním jubileu, firemní akce, právní poradenství zdarma
Náborový příspěvek 15 000 Kč

Volná místa v okolí Nýrsko

ÚDRŽBÁŘ

KONTAKT: nejdříve telefonicky - pracovní dny 9:00 - 14:00 hodin, nebo emailem PRACOVNÍ NÁPLŇ: ...

Montážní dělníci výrobků z kovů

POŽADAVKY: manuální zručnost, fyzická zdatnost, ochota pracovat ve směnném provozu

Seřizovač a obsluha pily

MONTÉŘI VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

Výhodou: ŘP skupiny B, C Kontakt: osobně (6-15h), Palackého 898, 34022 Nýrsko, e-mailem: ...

Sekretáři (všeobecní)

RECEPČNÍ

Osobní chůzka je možná POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ! Kontaktní osoba se nenachází trvale na ...

volná místa Nýrsko