Technolog zkoušení forem (seřizovač)

Kontakty
zaměstnavatel: Formy Tachov s.r.o.
pracoviště: Tachov 82, 34701
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Příprava vstřikovacího stroje na zkoušení forem.
Zkoušení forem.
Zajištění plastikářské výroby (zpravidla se jedná o nulté série) na zkušebně forem.
Spolupráce s ostatními útvary při optimalizaci forem.
Předání forem v provozu zákazníkovi.
Požadavky
SŠ vzdělání technického směru nebo vyučení v podobném oboru
vhodné i pro začínající absolventy
technické uvažování
manuální zručnost
aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce
zájem o další rozvoj a ochota učit se novým věcem

Nabízíme
pracovní poměr na dobu neurčitou
zázemí stabilní společnosti
mzdu dle zkušeností
+ výkonnostní bonus a další benefity
21 dní dovolené
příspěvek na dovolenou, dopravu a penzijní připojištění
bezúročné půjčky a finanční sociální výpomoci
podpora při zapracování a v profesním růstu
příjemné pracovní prostředí
vyžití v mimopracovních aktivitách

Volná místa v okolí Tachov

Kuchař/kuchařka

Požadovaná bezúhonnost, vyučení v oboru vítáno, jedná se o jednosměnný provoz s nerovnoměrně ...

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Lisař-manipulant

Opraváři strojů a zařízení

VPM na zaměstnaneckou kartu.

Automechanik

Znalost češtiny, ukrajinštiny/ruštiny - výhodou! Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní ...

SharePoint Developer

První kontakt se zaměstnavatelem emailem. Náplň práce - poskytovat poradenství a podporovat ...

volná místa Tachov