Prodavači smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: MOKIM Group s.r.o.
pracoviště: Jiřího náměstí 10, 29001
mzda: od 21300
Popis pozice
Požadujeme
- aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou (komunikační jazyk s vedením)
- ochotu pracovat o víkendech a o svátcích
- zodpovědní přístup ke svěřeným věcem
- zkušenosti se skládáním a vybalováním zboží
- fyzickou zdatnost, pracovitost, spolehlivost
- otevírací doba PO-NE (8:00-19:00)
- základní znalosti textilního zboží a prodejních dovedností výhodou

Zašlete životopis na email: nga.vu@email.cz

Volná místa v okolí Choťánky

Asistenti učitelů

OPERÁTOR/KA NA ŘEZACÍCH STROJÍCH

Tiskárna v Poděbradech přijme do svého provozu operátorku na jednoduchých řezacích strojích. ...

EXPEDIENT/- KA

Vaší náplní práce bude expedování zboží a výrobků dle dodacích listů a příjem zboží z výroby.

Švadlena pro opravu prádla

Praxe při opravě prádla. Kontaktujte nás prosím telefonicky : Po - Pá od 8:00 - 12:00 hod.

Pomocník v kuchyni

Výhodou znalost čínského jazyka.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

volná místa Choťánky