Pokojská

Kontakty
zaměstnavatel: INTER spa service s.r.o.
pracoviště: Zahradní 2125, 36001
mzda: od 20000 do 23000
Popis pozice
Kontakt: Pešková Kateřina, tel.: 353 363 128, e-mail: katerina.peskova@royalregent.cz
Hotel v centru KV přijme pokojskou.
Požadujeme: samostatnost, smysl pro pořádek, praxi na dané pozici vítána,základní komunikativní znalost NJ, RJ nebo AJ výhodou.
Pracovní doba: 8.00 - 16.30 (5 dní v průběhu týdne, je třeba počítat i s víkendy)
Nabízíme práci v příjemném prostředí a kolektivu.
Kontaktujte prosím nejdříve telefonicky nebo e-mailem.
po zkušební době strava zdarma, prémie dle Prémiového řádu

Volná místa v okolí Sadov

Zákaznická podpora a správa obsahu e-shopu

Kontakt: Friedlová Martina, tel.: 775 228 788, e-mail: martina.friedlova@kokiska.cz Koho že to ...

Mechanik - opravář motorových vozidel

Kontakt: Krofová Simona, e-mail: faktury@sanstrom.cz

Pracovník na studenou kuchyni a obsluhu rautu

Kontakt: Hrdličková Kateřina, tel.: 606 528 300, e-mail: hrdlickova@cajkovskij.com Pracovník pro ...

Zedník

Pracovník na studenou kuchyni a obsluha rautu

Stavební truhlář

volná místa Sadov