Mzdová/vý účetní

Kontakty
zaměstnavatel: ZBIROŽSKÁ a.s.
pracoviště: Bezručova 213, 33808
mzda: od 25000 do 35000
Popis pozice
Náplň práce: kompletní zpracování mzdové agendy s přesahem do personalistiky; komunikace se státní správou, pojišťovnami, roční zúčtování daně, apod.
Požadujeme: vzdělání ekonomického směru; praxe v oboru mzdová/vý účetní výhodou; ŘP - B podmínkou; znalost programu WinFas - výhodou
Nabízíme: výše nástupní mzdy dle praxe

Volná místa v okolí Terešov

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a

Předchozí zkušenosti z oblasti z cestovního ruchu (hotelnictví, cestovní agentury atd. ) výhodou

Řidič/řidička sk. C

Údržbář - řidič

Údržbářské práce v prodejnách s potravinami na Rokycansku + rozvoz zboží (potraviny, drogerie).

Stevardi na palubě vlaků ČD

Prodej v {ídelním) voze u pojízdného minibaru ve vlacích ČD po celé ČR.

Řidič sk. C

Elektrikář výroby rozváděčů NN

Požadujeme samostatnost a flexibilitu. Jsme ryze česká firma s tradicí výroby plastových rozváděčů ...

volná místa Terešov