Vedoucí směny recepce

Kontakty
zaměstnavatel: Inafy Estates s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 38000
Popis pozice
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : KATEŘINA BÁRTOVÁ, tel.: +420 602 434 876, e-mail: katerina.bartova@marriott.com

Do našeho hotelu Prague Marriott hledáme uchazeče na pozici Vedoucí směn recepce :

Požadavky na tuto pozici jsou -

• počítačové znalosti (MS Office a systém Opera) a předchozí zkušenost z práce v hotelové recepci jsou nutností
• časová flexibilita a schopnost zvládat nepředvídatelné situace a flexibilně reagovat na přání hostů
• velmi dobrá znalost anglického jazyka (slovem i písmem), český / slovenský jazyk bude také fajn
• komunikační schopnosti a vystupování
• organizační schopnosti, zodpovědnost, přátelské vystupování

Co vám můžeme nabídnout :

· Stravování v naší skvělé kantýně zdarma
· 25 dnů dovolené
· Můžete využívat slevy na ubytování ve všech hotelech značky Marriott International po celém světě.
· Máme celou škálu vzdělávacích programů.
· Po absolvování úvodního školení (“Make it your craft”) obdržíte voucher “Buďte našimi hosty!” na noc, večeři a snídani zdarma v našem hotelu.
· Nabízíme bezplatné využití hotelovém fitness.
· Příplatek na Lítačku / parkování za speciální cenu.
· Během roku Vás čekají větší i menší překvapení v podobě interních akcí v rámci našeho program Take Care a spousty dalších benefitů :).

Volná místa v okolí Praha

Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení

1. kontakt: Šůcha Miroslav, tel.: 283 008 111 (8:00-16:00), e-mail: msucha@key.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

KONTAKT : Vasyle Penica, e-mail: stud247@seznam.cz Pohovor osobně: Praha, Vodičkova 41, Ligna ...
Praha

Obchodní zástupci

Marenczok David, e-mail: dafmatrading@gmail.com Vyžadujeme: komunikační dovednosti, flexibilita, ...
Praha

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

Kontakt: Kosyuk Hanna, e-mail: fatwallet@seznam.cz
Praha

Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů

daniil.dor777@gmail.com , Znalost Č.J a A.J na komunikativní úrovni ŘP B , od 21 let , výpis RT
Praha

Číšníci a servírky

daniil.dor777@gmail.com praxe v oboru, Znalost Č.J a A.J na komunikativní úrovni
Praha

volná místa Praha