Grafici a výtvarníci v multimédiích

Kontakty
zaměstnavatel: HICO Czech s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 65012
Popis pozice
Hanková Tereza, e-mail: tereza@expatsupport.cz

Anglický jazyk na úrovni C1
Zkušenosti s technickým ilustrátorem hardwarových produktů - strojírenství, elektrotechnika nebo letecké inženýrství
Vysoké technické porozumění
Ochota služebně cestovat po střední Evropě

Volná místa v okolí Praha

Manager výroby

KONTAKT : POLINA SUBBOTINA, e-mail: carrer@theminers.eu
Praha

Pomocní kuchaři

POLINA SUBBOTINA, e-mail: carrer@theminers.eu
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Maksymyshyn Nadiya, tel.: 773885589 (Po-pá 8:00-19:00 hod), osobně na adrese Křižíkova 344/6, 186 ...
Praha

Pekaři

Praha

Číšníci a servírky

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Hamouz Zdeněk Ing., MBA, e-mail: Zdenek.hamouz@email.cz
Praha

Barmani

Praha

volná místa Praha