3D grafik

Kontakty
zaměstnavatel: Wizard Investments, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 40000 do 45000
Popis pozice
Kontakt: Šumanová Jana, e-mail: jana.sumanova@siko.cz

" Zkušenosti s programy jako 3DS Max, V-Ray, Corona, Cinema4D, Lumion, Blender, Rhino3d, Redshift, Postprodukce, Photoshop a InDesign atd.
" Orientace se na interiérový design
" Jazyky - plynulá angličtina nebo francouzština

Zaměstnanecké výhody: Multisport karta

Volná místa v okolí Praha

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Mytryuk Vasyl, tel.: 608 075 884
Praha

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

předem tel kontakt BERDAR YURIY, tel.: 773339910
Praha

Obchodní zástupci

Kontakt: Hanková Tereza, e-mail: tereza@expatsupport.cz Upřesňující informace: - anglický a čínský ...
Praha

Systems Analyst

Koubkova Barbora, e-mail: barbora.koubkova@accenture.com Osobní schůzka pouze po předchozí ...
Praha

Uklízeči

Kontakt: MAMMADLI Sardar, tel.: 774 162 227
Praha

Řidiči

Kontakt: MAMMADLI Sardar, tel.: 774162227 Řidičský průkaz B.
Praha

volná místa Praha