Účetní

Kontakty
zaměstnavatel: MK Style comp. s.r.o.
pracoviště: Rokycany, Rokycany
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 10900
Popis pozice
Požadujeme: praxe v oboru podmínkou
Nabízíme: odměny dle odvedené práce a praxe, pouze zkrácený úvazek 20 hod. týdně
Práce vyhrazena pro OZP.

Volná místa v okolí Rokycany

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - osobní asisten/ka

ŘP sk.B, flexibilita, empatie, kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách výhodou

Uklízeč/ka

Pracovní poměr , DPČ, DPP na dobu určitou zástup za nemoc. Požadujeme: pracovitost a spolehlivost.

Prodavač/prodavačka

Možnost zkráceného úvazku 16-40 hod./týdně Mzda uvedena při plném úvazku. Místo výkonu práce v ...
Rokycany

Pomocný skladník/skladnice

Rokycany

Prodavač(ka) - květinář(ka)

Náplň práce:vázání květin, odborné poradenství Požadujeme: praxe v oboru florista podmínkou, ...

Pomocný kuchař/ka, kebabář

volná místa Rokycany