Řídící pracovníci v oblasti marketingu

Kontakty
zaměstnavatel: P.M. Bridge consulting s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 66000
Popis pozice
Kontakt: Anželika Belozerova, tel.: 777 311 154, e-mail: info@kidaxi.cz

Požadavky:
spolehlivost, komunikativnost, časová flexibilita, samostatný aktivní přístup, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, výpis z RT, řidičský průkaz skupiny B,
Jazyky - turecký, azerbájdžánský, ruský, anglický

Volná místa v okolí Praha

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb

Kontakt: Sýkorová Darja, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Znalost anglického jazyka výhodou.
Praha

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Kontakt: Anželika Belozerova, tel.: 777 311 154, e-mail: info@kidaxi.cz Požadavky: spolehlivost, ...
Praha

Kontakt: Sýkorová Darja, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Znalost anglického a ukrajinského ...
Praha

Vývojáři softwaru

Olšáková Martina, e-mail: molsakova@deloitteCE.com
Praha

Engineer Developement/ Vývojáři softwaru

Markéta Čížkovská, e-mail: marketa.cizkovska@commerzbank.com VŠ vzdělání v IT oboru či ...
Praha

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Slobodyaniuk Olena, tel.: 223003335, osobně na adrese: Bořivojova 2433/1, Praha 3 130 00
Praha

volná místa Praha