Barmani

Kontakty
zaměstnavatel: APP Community s.r.o.
pracoviště: Pernerova 691, 18600
mzda: od 30000
Popis pozice
Hnilička Ondřej, e-mail: ondra@liquidoffice.cz
Jedná se o koktejlový bar Liquid Office. Výhodou skvělá komunikace jak v čestině tak i v Anglickém jazyce. Barová praxe nebo praxe v gastronomii.

Volná místa v okolí Praha 8

Pomocní kuchaři

Zhang Jianzhen, tel.: 722539918 (Po-pá 10-15 hod.), Na adrese provozovny po předchozí tel. ...

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Fulnek Jaromír, tel.: 739 624 445, e-mail: jfulnek@truu.aiComputer Science or a related field

Projektant/ka

1. kontakt e-mailem: Jarešová Veronika, e-mail: veronika.jaresova@trss.cz Vzdělání ...

zdravotní pru°kaz, anglicky´ jazyk vy´hodou Imran Ul Haq, tel.: 777948662

Číšníci a servírky

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, ...

volná místa Praha 8