Specialisté v oblasti personálního řízení

Kontakty
zaměstnavatel: Amazon Czech Republic Services s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 40000
Popis pozice
Kontakt: THOMAS BASTIN, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com

Výhodou:
- znalost anglického jazyka na vysoké úrovni
- schopnost práce s daty a jejich vyhodnocováním
- flexibilita a schopnost práce v rychle se měnícím prostředí
- schopnost práce v multikulturním týmu
- předchozí zkušenost s řízením projektů

Volná místa v okolí Praha

Pomocní dělníci ve výrobě

AROSZLÁV MOLNÁR, e-mail: ms-tek@ms-tek.cz
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Balagtas Glenda, tel.: 771217976, e-mail: glendasanjuan18@gmail.com práce v administrativě v jedné ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

SERHII HRYSHA, tel.: +420 773 293 127, e-mail: sergiigrisha@gmail.com
Praha

Palamarchuk, tel.: 777888596
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Palamarčuk, tel.: 777 888 596
Praha

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel

KONTAKT - YURYK IVAN, tel.: 773 508 327 Po a St 9-12h, e-mail: ivan.yurek1990@gmail.com POHOVOR - U ...
Praha

volná místa Praha