Vedoucí školní jídelny v MŠ

zaměstnavatel: Mateřská škola Sušice, Smetanova 1095, okres Klatovy, příspěvková organizace
pracoviště: Smetanova 1095, 34201, www.mssusice.cz
mzda: od 20130 do 29520
Popis pozice

Volná místa v okolí Sušice

ZEDNÍK

Nutná fyzická zdatnost, předchozí zkušenost s řemeslem výhodou. První kontakt telefonicky, e-mailem.

Úředníci zahraničních vztahů

Náplň práce: komunikace se zahraničními klienty, tvorba cenových nabídek, psaní obchodní ...

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK VÝROBKŮ A ZAŘÍZENÍ

Dodržování plánu výroby, kontrola a převzetí materiálu do výroby Zaměstnanecké výhody: dovolená ...

Překladatelé a tlumočníci

NÁPLŇ PRÁCE: provádění překladů a tlumočení z angličtiny do ruštiny a naopak, komunikace se ...

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Montážní dělník ostatních výrobků

Výroba misek, táců a talířů z buničiny Kontakt nejdříve emailem: Pavel Dolák dolak.p@seznam.cz

volná místa Sušice