Skladníci

Kontakty
zaměstnavatel: KARPEM a.s.
pracoviště: Nádražní 1025, 34901
mzda: od 30000
Popis pozice
Vyučení, zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů, pracovitost komunikativnost.
HPP na dobu určitou (sml na dobu určitou, 3 měs. zkušební doba, pak prodloužení na dobu neurčitou). Pružná pracovní doba.

Volná místa v okolí Benešovice

Střihač

Požadavky: vzdělání SŠ/SOU technického směru výhodou, manuální zručnost, přesnost a preciznost, ...

Brusiči nástrojů a kovů

Náplň práce: výběr brusných kotoučů a jejich montáž do strojů podle specifikací, a to pomocí ...

Montážní dělníci ostatních výrobků

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Manuální zručnost,fyzická zdatnost a ochota pracovat ve směnném provozu.

Bezpečnostní pracovník

Náplň Vaší práce: " Práce na PC " Kontrolní činnost objektu a pravidelné obchůzky " Obsluha ...

volná místa Benešovice