Business Analyst Senior

Kontakty
zaměstnavatel: Zebra Technologies CZ s.r.o.
pracoviště: Vlněna 526, 60200
mzda: od 63000
Popis pozice
Hlavní náplní práce bude řízení metrik pro reportování, analýzy pro interní týmy na základě konkrétních požadavků, kontrola přesnosti a platnosti dat a komunikace na denní bázi.
U kandidátů Vítáme následující:
- znalosti MS Office produktů z toho Excel na pokročilé úrovni
- orientaci na detail
- flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
- zkušenosti s analýzou dat a reportováním
- znalost anglického jazyka
5 týdnů placené dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, životní pojištění, atd.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Řidič mezinárodní nákladní dopravy

První kontakt e-mailem. ŘP skupiny C + E Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pomocný kuchař/ka

První kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Trenér sportovní gymnastiky

První kontakt e-mailem. Upřesňující informace: Vzdělání pro trenéra sportovní gymnastiky ...

Stavební dělník

Jednoduché práce na stavbě, údržba a oprava budov. Osobní kontakt možný na základě předchozí ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Pomocní kuchaři-junior

Upřesňující informace: První kontakt se zaměstnavatelem pouze e-mailem. Nepožadujeme praxi ani ...

volná místa Brno