Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Kontakty
zaměstnavatel: Oldřich Zuska Zuska
pracoviště: K betonárně 181, 15500
mzda: od 40000 do 48000
Popis pozice
Hledáme parťáka na rozvážení kusových zásilek v Dejvicích pro firmu PPL. Náplní práce je třídění zásilek přidělené trasy(Dejvice, Suchdol), nakládání do Zuska Oldřich, tel.: +420724269903, e-mail: olda.zuska.ad@seznam.cz
dodávky, komunikace se zákazníky a doručování zásilek zákazníkům. Práce začíná a končí na depu firmy PPL - Praha Řeporyje.

Volná místa v okolí Praha 5

AWS Engineer

Zemkova Monika, e-mail: monika.zemkova@aevi.com

Ředitel pro poskytování služeb programu pro veterány, Global & EMEA

Kontakt: Váchalová Vladislava, e-mail: Vladislava.vachalova@internationalsos.com " Zkušenosti na ...

Řidiči - závozníci

1. kontakt e-mailem: Gajda Ondřej, e-mail: Ondrej.gajda@gmail.com Řidičský průkaz skupiny B; ...

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: Ye Guifen, e-mail: guifenye19@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

asistent(ka) obchodu

Údržbáři s vyhláškou č. 50

1. kontakt e-mailem: Tesař Lukáš, e-mail: ltservis@ltservis.cz Firma z tradicí od roku 1997 hledá ...

volná místa Praha 5