Pomocníci v kuchyni

Kontakty
zaměstnavatel: HANASAKA s.r.o.
pracoviště: Nová 209, 27601
mzda: od 20000
Popis pozice
Kontakt: telefonicky v pracovní dny 608 511 868
- krátký/dlouhý týden
- krájení zeleniny, pomoc při přípravě asijské kuchyně

Volná místa v okolí Hořín

Strážný - vrátný

kontakt: telefonicky 720 521 344, životopisy zasílejte e-mailem Požadujeme čistý TR, spolehlivost

Servisní technik

Pracovník bude vykonávat práce související s montáží, ustavením, uvedením do provozu, předáním a ...

Pracovník/pracovnice úklidu

- úklid v domově pro seniory Nabízíme: závodní stravování Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Pomocní kuchaři

Znalost vietnamského jazyka výhodou - schopnost pracovat pod tlakem Kontakt: telefonicky nebo ...

MECHANICI ELEKTRICKÝCH KOL

Mechanik elektrokol Hledáme šikovného člověka na pozici mechanika jízdních kol/elektrokol. ...

Učitelé na 2. stupni základních škol

volná místa Hořín