sociální pracovník

Kontakty
zaměstnavatel: Armáda spásy v České republice, z.s.
pracoviště: Budovatelů 677, 35735
mzda: od 32100 do 37000
Popis pozice
Min. VOŠ v sociálním oboru, Praxe a zkušenost vítána a zohledněna při výši nástupního platu, pracovní doba 9:00-17:30 v našem klubu v Chodově. Uživatelská znalost práce na PC - word, excel, internet, samostatnost, psychická odolnost, týmovost, ŘP výhodou, čistý TR.

Malý pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí, stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávání a odborný růst, supervize, možný příspěvek na penzijní pojištění.

Uchazeči se hlásí e-mailem: petra.pospisilova@armadaspasy.cz

Volná místa v okolí Chodov

Operátor výroby

Výhoda praxe ve stavebnictví, výrobě beronových prefabrikátů, výhodou vazačské ...

vrátný

Uchazeči se hlásí mailem: vladka.spulakova@seznam.cz nebo telefonicky: 607 667 622

Servisní technik

Upřesňující informace: do autorizovaného servisu Škoda přijmeme servisního technika Požadujeme: ...

Kuchař

Jídlo v práci zdarma. Uchazeči se hlásí telefonicky, kdykoliv 604 343 824.

svářeč/ka

bradacml@zabrasro.cz

NC soustružník

Štěrbová Jitka e-mail: j.sterbova@chodos.cz tel.: 352 619 220, Po - Pá 6:30 - 14:30 hod. Nástupní ...

volná místa Chodov