Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: TIAN YANG, s.r.o.
pracoviště: Novovysočanská 586, 19000
mzda: od 19500
Popis pozice
Kontakt: Mao Xiaoyun, tel.: 722350616 (Po-pá 9-12 hod.), Na adrese provozovny, po předchozí tel. domluvě.

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.

Volná místa v okolí Praha 9

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: Weiheng Han, e-mail: sekretariat@ctca.cz

Dispečer

Petráková Lenka, e-mail: lenka.petrakova@mailstep.cz Zaměstnanecké výhody: 5 dnů dovolené navíc, ...

Kontakt: Lin Wang, tel.: 777 903 889 (po-pá 9-13 h.), osobně po předchozí tel. domluvě Jedná se o ...

rozpočtáři

Kontakt: Dobroslava.Koziskova@gjw-praha.cz Vzdělání v oboru dopravní, nebo pozemní stavby ŘP - ...

Projektoví koordinátoři

Senior technical specialist

Matoušková Soňa, e-mail: sona@relocare.cz

volná místa Praha 9