Manager v oblasti gastro průmyslu se specializací na vodní dýmky

Kontakty
zaměstnavatel: FUMARO PROJECT service s.r.o.
pracoviště: Slavíkova 1555, 12000
mzda: od 23000 do 25000
Popis pozice
Fumaroproject@gmail.com
osobně: Slavíkova 1555/27, 120 00 Praha 2
úterý, čtvrtek 10:00-12:00

Znalost 1C 7-10
Dobrá znalost českého, ruského a anglického jazyka.

Volná místa v okolí Praha 2

Číšníci a servírky

Borovková Radka, tel.: +420 724 315 642, e-mail: hr@spojujeme.cz Zaměstnanecké výhody: Multisport ...

Asistentka ve správě bytových a nebytových jednotek

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Blažena Polahárová, tel.: +420 775 666 345, e-mail: ...

Pomocníci v kuchyni

výhodou znalost indické kuchyně ing.donatova@volny.cz

Ostatní úředníci v oblasti účetnictví

Richtrová Kristýna, e-mail: kristyna@immigreat.cz Pro komunikaci s vedením požadujeme znalost ...

Údržbáři

Richtrová Kristýna, e-mail: kristyna@immigreat.cz Preferujeme znalost angličtiny.

MICE (meeting/incentive/conference/event) manažer

KSENIA ULEEVA, e-mail: info@ctagency.eu Požadujeme velmi dobrou znalost anglického jazyka

volná místa Praha 2