Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

Kontakty
zaměstnavatel: HANGUL EUROPION s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 30000
Popis pozice
Jordán Martin, tel.: 737 177 590, e-mail: martin@aegis-consulting.eu

Anglický nebo korejský jazyk výhodou. Jedná se o korejské skupiny turistů.

Volná místa v okolí Praha

Pomocní montážní dělníci

Tychka Myroslav, tel.: 776187401 Každý všední den 10:00-16:00 Fyzický náročná práce, práce ve ...
Praha

Product Owner/ Systémoví analytici

Markéta Čížkovská, e-mail: marketa.cizkovska@commerzbank.com osobně po dohodě e-mailem Velmi dobrá ...
Praha

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: XIGUANG DU, e-mail: michal666@163.com Výhodou znalost čínského jazyka.
Praha

Úklidové služby

Kontakt: Vodyanik Roman, tel.: 601 594 907
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Xu Shanshan, tel.: 721668668 Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme velmi dobrou ...
Praha

Prodejci po telefonu

Mzekalashvili, tel.: 774592992
Praha

volná místa Praha