Pracovník v sociálních službách

Kontakty
zaměstnavatel: Domov pro seniory Chodov
pracoviště: nám. T. G. Masaryka 1, 25167
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
Směnný provoz 7.00-19.00, 19.00-7.00, včetně víkendů a svátků.
Penzijní připojištění, dotované závodní stravování, bezplatná právní poradna

Volná místa v okolí Řehenice

Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ (aprobovaná)

Možnost zaměstnat i studující - dálkové studium, aktivní důchodce - důchodkyně Nabízíme: čerpání ...

Prodavači smíšeného zboží

Znalost vietnamského jazyka, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemen nad 15 kg

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Učitel/ka pro 2. stupeň ZŠ

Jedná se o aprobaci - výuka český jazyk, dějepis, občanská výchova Nabízíme: čerpání FKSP První ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Upřesňující údaje: Čínština slovem a písmem

Pomocní kuchaři/pizzaři

Upřesňující údaje: První kontakt učiňte, prosím, na uvedeném telefonním čísle.

volná místa Řehenice