SOUSTRUŽNÍK KOVŮ, NÁSTROJAŘ, OBRABĚČ KOVŮ, ZÁMEČNÍK

Kontakty
zaměstnavatel: ZiS kovo, s.r.o.
pracoviště: Ohrazenice 212, 51101
mzda: od 25000 do 35000
Popis pozice
vyuč. v oboru nebo nástrojař, frézař, seřizovač, operátor CNC, popř. na zaučení, i absolvent

kontakt: e-mailem, telefonicky: od 8.00 do 20.00 hod.,

Volná místa v okolí Bělá

KUCHAŘ/-KA

vzdělání: zák., vyuč., kontakt: telefonicky od 9:00 do 15:00 hod., osobně po domluvě

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

PIZZAŘ/- KA

Prodavač / Prodavačka

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme PRODAVAČE / PRODAVAČKY do své ...

Sociální pracovník/sociální pracovnice

Požadavky: -vzdělání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve ...

řidič skupiny B

Vyžadujeme čistý bodový systém a čistý trestní rejstřík Nákupy se slevou v síti MO a C&C JIP, ...

volná místa Bělá