Maséři

Kontakty
zaměstnavatel: Law & Order Group s.r.o.
pracoviště: Václavské náměstí 775, 11000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
mzda: od 20000
Popis pozice
Dobrá Petra Ing., e-mail: violettakiner@email.cz

Podmínkou: zkušenost v oblasti masáží a fyzioterapie minimálně 5 let
Výhodou: zodpovědnost, samostatnost.

Volná místa v okolí Praha 1

Assistant Food and Beverage Manager

Koubová Petra, e-mail: pkoubova@mohg.com Nutná znalost angličtiny na komunikativní ...

PRŮVODCE

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Natalie Daškovská, e-mail: financetcon2@gmail.com AKTIVNÍ KOREJŠTINA, ...

Ostatní pracovníci příbuzní barmanům

Zuniga Pavlov, tel.: 603261474 znalost Č.J + základy A.J Šp.J

Prodavač/ka

Kontakt: TUAN PHAM NGOC, e-mail: fivuza@seznam.cz Upřesňující informace: Doplňování a objednávání ...

Pomocní skladníci

EVŽEN VEMKEL, tel.: 774 377 775

Všeobecní administrativní pracovníci

Dancs Olga, tel.: 773 870 040 8:00-10:00 Angličtina C2

volná místa Praha 1