Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu - Marketing Specialist

Kontakty
zaměstnavatel: Luxatia International s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 25000
Popis pozice
KONTAKT : Usmanov Sulton, tel.: 778 090 101, 773 196 965 (od 10:00 do 17:00h), e-mail: info@slt.cz

Kandidát by měl mít zkušenosti v oblasti marketingu min. 1 rok
- Analytické zkušenosti
- Plynulý anglický jazyk ;
- Qualitative analyses - gathering data from the product and matching with business executive profiles
- Obchodní cesty do zahraničí
- zkušenost s marketingovým výzkumem mezinárodních velkých společností (experience in marketing research targeting International companies)
- zkušenosti s navazování obchodních vztahů s klienty ze zahraničí prostřednictvím telefonu

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Tafiy Ivan, tel.: 727800677
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

§97 d) Kolchar Oleksandra, tel.: 778552333, e-mail: arador.group1@gmail.com
Praha

Brigádník - pomocné práce v pneuservisu a skladu

Taláková Martina, tel.: 570 582 858, e-mail: martina.talakova@bestdrive.cz osobně: Náchodská ...
Praha

anglický jazyk výhodou Hanková Tereza, e-mail: tereza@expatsupport.cz - proaktivní přístup - ...
Praha

Technický pracovník

Dvořáková Petra, tel.: 973206240, e-mail: dvorakovap@army.cz Pondělí až pátek od 7:00 do ...
Praha

Praha

volná místa Praha