Hlavní účetní

Kontakty
zaměstnavatel: Rien Turnov, a.s.
pracoviště: Přepeře 227, 51261
mzda: od 35000 do 50000
Popis pozice
Metodické vedení týmu účetních v rámci společnosti
Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
Samostatné účtování jednotlivých operací finančního účetnictví
Provádění kontrol ve finančním účetnictví
Provádění měsíčních a ročních závěrek
Zpracovávání měsíčních a ročních závěrek
Příprava podkladů a spolupráce s auditory

Požadujeme:
Vzdělání ekonomického směru
Praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
Bezúhonnost,( doložit výpisem z rejstříku trestů)
Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
Ochotu učit se novým věcem,
Znalost MS Office, účetní program Duel výhodou

Stravenky 140 kč plně hrazené zaměstnavatelem
Bonusový systém odměn
Výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
Pružnou pracovní dobu

kontakt: e-mailem, telefonicky od 8:00 do 15:00 hod.,

Volná místa v okolí Přepeře

ÚDRŽBÁŘ (m+ž)

provádění každodenních údržbářských prací (běžné opravy, výměny, montáže) případné řešení ...

OBSLUHA CNC 3 OSÉHO CENTRA

kontakt: osobně, telefonicky

OBRÁBĚČ KOVŮ

OBRÁBĚČ KOVŮ, MONTÉR

Referent servisu

Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, 2 roky praxe v technické funkci - ideálně v ...

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

znalost vyhlášky 50, znalost výkresové dokumentace dotovaná strava, 25 dní dovolené, další ...

volná místa Přepeře